Kontakta Oss

  • Balungstrand 125, 790 26 Enviken
  • 0246-79 89 50
  • info@balung.se
  • Mån - Fre : 08.00 till 17.00


Lars Olof Skytt - TF. Försäljningschef

Lars Olof Skytt - TF. Försäljningschef

lars-skytt@balung.se
0246-79 89 57 - 070-343 91 35

Ingrid Berg- Ekonomichef

Ingrid Berg- Ekonomichef

ingrid@balung.se
0246-79 89 52

Anna Olsson - Administrationen

Anna Olsson - Administrationen

anna@balung.se
0246-79 89 50

Lars Mattsson - Råvaruchef

Lars Mattsson - Råvaruchef

larsm@balung.se
072-550 07 94 - 0246-79 89 51

Stefan Graaf - Produktionschef

Stefan Graaf - Produktionschef

s.graaf@hotmail.se
0246-79 89 59

Gunvor Södergren - Administrationen

Gunvor Södergren - Administrationen

gunvor@balung.se
0246-79 89 50